סרטי בוגרי מגמות החמ״ד

סרטי בוגרים

השתקפות (עלילתי), תש”ע

תהל, נערה בת 18, מתמודדת עם פטירת אחותה התאומה עדן בנסיבות טראגיות. היא עוברת מסע של גילוי אישי ביחסים המורכבים שחוותה עם אחותה התאומה ועם משפחתה.

למאמר המלא »
סרטי בוגרים

הורי סיפור אהבה (עלילתי), תש”ע

דנה, תלמידת תיכון מקבלת לבצע – כשיעורי בית במגמה הקולנוע – תרגיל בנושא “הורי, סיפור אהבה”. הבעיה של דנה היא שלא נשאר סיפור ולא נשארה אהבה בין הוריה. הוריה מתגרשים ודנה לומדת לחיות עם המציאות החדשה.

למאמר המלא »
סרטי בוגרים

א-לרגיה (עלילתי)

סיפורו של יואב, שישיסט בתיכון דתי אשר מנסה לחיות את חייו ולעבוד את אלוהיו בכל ליבו. בבוקר יום ההולדת השש- עשרה שלו, מתעורר יואב ליום מוזר. כאשר הוא מתפלל ועושה מצוות הוא משתעל, מתגרד וסובל. במהלך ההתמודדות עם הסבל והשאלות העולות ממנו, מברר יואב את דרכו הדתית.

למאמר המלא »

אנו מתירין (עלילתי)

בחור מישיבת הסדר – חייל בצבא וסטודנטית חוזרים כל אחד לביתו בערב יום כיפור עם בשורה חשובה לבשר לבני משפחתם. יום כיפור הזה כבר לא יהיה כרגיל.

למאמר המלא »

אנשים טובים באמצע הדרך (תיעודי)

אוריה כוכב חוזרת עם אביה – משה כוכב למחוזות ילדותו. משה התייתם מהוריו בגיל צעיר ונאלץ לנדוד בין מוסדות שונים, בתי יתומים ומשפחות אשר פתחו לו את דלתם. במסע שעורכת אוריה עם אביה היא נחשפת לאותם אנשים נפלאים באמצע הדרך..

למאמר המלא »
סרטי בוגרים

אנשים של אוכל (תיעודי)

מור סובלת ממשקל יתר. אמה של מור נפטרה כשהייתה ילדה, ואביה נפטר לפני כשנתיים. היא גדלה אצל דודתה, בשכונת הקטמונים בירושלים. בתוך משפחה שמתעסקת כל הזמן באוכל, בישולים.

למאמר המלא »
No more posts to show