פסטיפלסטיק

הנושא שלנו הוא: ״העלאת המודעות לנזק שנגרם על ידי שימוש בכלים חד פעמיים״
בחרנו בנושא זה מכמה סיבות. נושא איכות הסביבה והשמירה על העולם שלנו הוא חשוב לנו ואנו מחוברות אליו מאוד. בנוסף, בעולמנו היום נושא השימוש בכלים חד פעמיים לא מדובר מספיק, והשימוש בכלים הללו גדול מאי פעם. אנו רואות את הנושא הזה בחשיבות עליונה ובעבודה היתה לנו האפשרות לפעול לטובתו.
שאלת המחקר שלנו היתה: כיצד ניתן להעלות את המודעות לנזק שנגרם על ידי השימוש בכלים החד פעמיים בקרב בני נוער וילדים?
לאחר מחקרים מעמיקים הכוללים סקר רחב וראיונות עם אנשים ממקומות שונים ובגילאים שונים הגענו למסקנה כי המודעות בקרב בני הנוער והילדים נמוכה מאוד, לכן החלטנו להתמקד בקהל יעד זה.
לאחר מחשבות רבות על דרך טובה ליישום הרעיון הגענו לרעיון הסופי, והוא: פסטיבל לילדים להעלאת המודעות ולחוויה מהנה. בפסטיבל יהיו תחנות יצירה המשלבות שימוש בכלים רב פעמיים והעלאת המודעות לנזק שהחד פעמי עושה לעולם שלנו. בנוסף תהיה הצגה בהשתתפות כוכב ילדים שהמסר שלה תואם למסר הפסטיבל.
בחרנו לעצב את הפסטיבל בדרך שתמשוך את עיניהם של הילדים. לכן העיצובים שלנו כוללים צבעוניות מגוונת ועזה, ציורים, דמויות ותמונות של ילדים. הצבעים המרכזיים שבאים ליידי ביטוי בעבודה שלנו הם צבעי היסוד. הם מופיעים בלוגו ובכל העיצובים הנוספים שלנו.
העבודה לימדה אותנו המון. למדנו עד כמה החד פעמי פוגע בעולם בו אנו חיים ולמרות הפגיעה הצריכה בכלים החד פעמיים רק עולה ועולה. העבודה הזו גרמה לנו לרצות לחולל שינוי.

דילוג לתוכן